Organizační pokyny k lyžařskému kurzu

 • Loučná nad Desnou / 3. – 7. 1. 2022
  Ubytování a stravování je zajištěno v penzionu Oáza (https://www.penzionoaza.cz/). Strava je plná penze (snídaně, oběd, večeře). Penzion provozuje vlastní lyžařské středisko s třemi vleky, které jsou i uměle zasněžovány a strojově upravovány. Lyžařský výcvik zajistí lyžařská škola SKI RAAN (www.skiraan.cz).
 • Cesta do Loučné nad Desnou
  Vyjíždět budeme v 8:00 z Bojkovic od školy. Zastavíme i na autobusovém nádraží v Uherském Hradišti (cca 8:45) a na autobusovém nádraží v Otrokovicích (cca 9:15).
  Do Loučné nad Desnou bude příjezd cca v 11:00.
  Kdo, kde bude nastupovat, hlaste sestře Štěpánce. Kdo se nenahlásí, počítá se s ním v Bojkovicích.
 • Cesta z Loučné nad Desnou - Cesta zpět je opět zajištěna autobusem stejnou trasou Loučná nad Desnou – Otrokovice – Uherské Hradiště – Bojkovice. Plánovaný odjezd z Loučné nad Desnou je v pátek 7. 1. v 10:00.
 • Sebou: Teplé oblečení, pyžamo, přezůvky, hygienické potřeby atd.;  osobní doklady a kartičku pojišťovny, společenské hry, hudební nástroje…; vybavení na lyžování; základní lékárnička (paralen, obvazy, něco na bolení v krku a rýmu) + vlastní léky.
 • Doklad o bezinfekčnosti - Pokud jste očkovaní nebo máte potvrzení o prodělané nemoci Covid 19, je třeba mít tyto doklady s sebou (např. aplikaci Tečka). Nejste-li očkovaní (neprodělali jste Covid 19) je nezbytně nutné mít v pondělí 3.1.2022 u sebe potvrzení o PCR testu, který nebude starší než 72 hodin. Je to důležité jak pro ubytování, tak pro vlek. Lyžařský vlek patří penzionu a bude pro vás vyhrazen. Přesto je nutné mít na začátek kurzu sebou aktuálně platný PCR test. Pro vás, kteří jste ve věku 12 - 18 let je možné PCR test využít zdarma 2x v měsíci.
 • Pedagogický doprovod zajišťují třídní učitelky Silvie Krahulcová, Eva Hrubčová a sestra Štěpánka Daniela Šenkeříková a sestra Dominika Hana Kubíková.
 • Kontakt v případě potřeby je sestra Štěpánka tel. 774 644 847 nebo Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.