Organizace výuky v době uzavření školy - celý text ke stažení zde.

Opatření Ministerstva zdravotnictví zakazuje od 11. 3. 2020 osobní přítomnost při vzdělávání nebo studiu a týká se všech žáků a studentů. Tam, kde to podmínky školy a žáků či studentů umožní, je možné používat nástroje „distančního vzdělávání/studia“.

Ředitelka školy, proto po poradě s pedagogy školy stanoví následující pravidla pro organizaci výuky v době uzavření školy.

• Žáci mají povinnost denně sledovat školní systém Bakaláři.
  • Vyučující budou zapisovat do třídní knihy:   obsah předávané látky k samostudiu a domácí úkoly s evidencí vypracování.
  • Žáci mají povinnost sledovat zprávy Komens.

E-learning

• Žáci mají povinnost zaregistrovat se do platformy E-learning na www.cirkevka-bojkovice.cz
  • Učitelé budou vkládat materiály do svých složek v E-learningu.
  • Na výzvu vyučujícího budou žáci vkládat vypracované úkoly do své složky v e-learningu.

Neformální předávání informací

• Někteří učitelé mohou pro rychlé neformální sdělení informací používat společné třídní e-maily nebo Fb skupiny.

Způsob komunikace vyučují – žák

• Každý vyučující si stanoví způsob předávání materiálů a vypracovaných úkolů a seznámí s tím žáky (prostřednictví zpráv Komens aj.)
  • Žáci aktivně spolupracují a s vyučujícími komunikují.
  • Žáci jsou zodpovědní za průběžné studium a plnění zadaných úkolů.
  • Učitel může klasifikovat úkoly odevzdané elektronicky (e-learning aj.)
  • Po znovu otevření školy bude následovat série zkoušení a testů, přičemž učební látka se bude považovat za probranou.

Škola bude otevřená

• Pokud jste si zapomněli ve škole učebnice nebo jiné materiály: denně od 6,30 – 18 hod (čip).
  • Kancelář školy: denně 8 – 13 hod; kancelář@cirkevka-bojkovice.cz

Kontakty na vyučující
KOLOUCHOVÁ Ladislava Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  a  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.